Plan lekcji dla klasy 2GA

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1
07:20 - 08:05
-
-
-
-
-
2
08:10 - 08:55
Wychowanie fizyczne
Marcin Janiak
Brak sali
CH (2GA (GM42)) CH (2GB (GM42)) CH (2GC (GM42))
Wychowanie fizyczne
Maciej Paszkowski
Brak sali
DZ2 (2GA (GM42)) DZ2 (2GC (GM42))
Historia
Jerzy Pachlowski
14
2GA (GM42)
Matematyka
Mirosław Przeworski
209
2GA (GM42)
Chemia
Marlena Nadziejko
204
2GA (GM42)
Chemia
Marlena Nadziejko
204
2GA (GM42)
3
09:05 - 09:50
Wychowanie fizyczne
Marcin Janiak
Brak sali
CH (2GA (GM42)) CH (2GB (GM42)) CH (2GC (GM42))
Wychowanie fizyczne
Maciej Paszkowski
Brak sali
DZ2 (2GA (GM42)) DZ2 (2GC (GM42))
Matematyka
Mirosław Przeworski
209
2GA (GM42)
Wychowanie fizyczne
Joanna Sauermann
Brak sali
CH (2GA (GM42)) CH (2GB (GM42)) CH (2GC (GM42))
Wychowanie fizyczne
Marcin Janiak
Brak sali
DZ
Wychowanie fizyczne
Maciej Paszkowski
Brak sali
DZ2 (2GA (GM42)) DZ2 (2GC (GM42))
Fizyka
Marcin Waszak
203
2GA (GM42)
Zajęcia techniczne
Zofia Trzaska
206
2GA (GM42)
4
10:00 - 10:45
Język angielski
Dorota Komos
214
JA1 (2GA (GM42)) JA1 (2GC (GM42))
Język angielski
Maciej Wasielewski
5
JA2 (2GA (GM42)) JA2 (2GC (GM42))
Język francuski
Magdalena Narloch
2
JF1 (2GA (GM42)) JF1 (2GB (GM42))
Język angielski
Jolanta Niewisiewicz
210
JA3 (2GA (GM42)) JA3 (2GC (GM42))
Język angielski
Aneta Czaykowska
103
JA4 (2GA (GM42)) JA4 (2GC (GM42))
Geografia
Tomasz Mazur
207
2GA (GM42)
Wychowanie fizyczne
Joanna Sauermann
Brak sali
CH (2GA (GM42)) CH (2GB (GM42)) CH (2GC (GM42))
Wychowanie fizyczne
Marcin Janiak
Brak sali
DZ
Wychowanie fizyczne
Maciej Paszkowski
Brak sali
DZ2 (2GA (GM42)) DZ2 (2GC (GM42))
Historia
Jerzy Pachlowski
206
2GA (GM42)
Matematyka
Mirosław Przeworski
209
2GA (GM42)
5
10:55 - 11:40
Matematyka
Mirosław Przeworski
19
2GA (GM42)
Religia
Anna Maciocha
107
2GA (GM42)
Język angielski
Dorota Komos
210
JA1 (2GA (GM42)) JA1 (2GC (GM42))
Język angielski
Maciej Wasielewski
5
JA2 (2GA (GM42)) JA2 (2GC (GM42))
Język francuski
Magdalena Narloch
2
JF1 (2GA (GM42)) JF1 (2GB (GM42))
Język angielski
Jolanta Niewisiewicz
106
JA3 (2GA (GM42)) JA3 (2GC (GM42))
Język angielski
Aneta Czaykowska
103
JA4 (2GA (GM42)) JA4 (2GC (GM42))
Język polski
Hanna Dux-Piszko
3
2GA (GM42)
Język niemiecki
Jolanta Kulesza
101
gr. 1
Informatyka
Renata Orłowska
D
gr. 2
6
12:00 - 12:45
Język polski
Hanna Dux-Piszko
3
2GA (GM42)
Fizyka
Marcin Waszak
203
2GA (GM42)
Język niemiecki
Jolanta Kulesza
101
gr. 1
Informatyka
Renata Orłowska
D
gr. 2
Język polski
Hanna Dux-Piszko
3
2GA (GM42)
Informatyka
Renata Orłowska
D
gr. 1
Język niemiecki
Jolanta Kulesza
101
gr. 2
7
12:55 - 13:40
Biologia
Grzegorz Błażejczyk
6
2GA (GM42)
Język polski
Hanna Dux-Piszko
3
2GA (GM42)
Informatyka
Renata Orłowska
D
gr. 1
Język niemiecki
Jolanta Kulesza
101
gr. 2
Język niemiecki
Stefan Sommer
207
gr. 1
Język niemiecki
Jolanta Kulesza
101
gr. 2
Wychowanie fizyczne
Marcin Janiak
Brak sali
DZ
8
13:50 - 14:35
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą
Jolanta Kulesza
102
2GA (GM42)
Język niemiecki
Jolanta Kulesza
101
gr. 1
Język niemiecki
Stefan Sommer
201
gr. 2
Religia
Anna Maciocha
13
2GA (GM42)
Matematyka nauczana dwujęzycznie (JN)
Magdalena Uchman
209
2GA (GM42)
Wychowanie fizyczne
Marcin Janiak
Brak sali
DZ
9
14:45 - 15:30
-
-
Wiedza o społeczeństwie
Jerzy Pachlowski
14
2GA (GM42)
-
-
10
15:35 - 16:20
-
-
-
-
-