Plan lekcji dla klasy 3A

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1
07:20 - 08:05
-
Informatyka
Małgorzata Kiełbasa
202
gr. 1
-
-
-
2
08:10 - 08:55
-
Matematyka
Mirosław Przeworski
209
3A (LO9)
Fizyka
Bożena Łoś-Nowak
203
gr. 1
Informatyka
Małgorzata Kiełbasa
202
gr. 2
Matematyka
Mirosław Przeworski
209
3A (LO9)
Wychowanie fizyczne
Kamila Niedzielska
Brak sali
DZ (3A (LO9)) DZ (3E (LO9))
3
09:05 - 09:50
-
Język niemiecki
Xymena Sileńska-Foltyn
101
JN1 (3A (LO9)) JN1 (3B (LO9)) JN1 (3C (LO9)) JN1 (3E (LO9))
Język angielski
Małgorzata Wenz
E
JA2 (3A (LO9)) JA2 (3B (LO9)) JA2 (3C (LO9)) JA2 (3E (LO9))
Język angielski
Anna Czapiewska
05
JA3 (3A (LO9)) JA3 (3B (LO9)) JA3 (3C (LO9)) JA3 (3E (LO9))
Język angielski
Dorota Komos
214
JA4 (3A (LO9)) JA4 (3B (LO9)) JA4 (3C (LO9)) JA4 (3E (LO9))
Język angielski
Jolanta Matuszczak
103
JA5 (3A (LO9)) JA5 (3B (LO9)) JA5 (3C (LO9)) JA5 (3E (LO9))
Język angielski
Paweł Twardy
210
JA6 (3A (LO9)) JA6 (3B (LO9)) JA6 (3C (LO9)) JA6 (3E (LO9))
Język angielski
Maciej Wasielewski
5
JA7 (3A (LO9)) JA7 (3B (LO9)) JA7 (3C (LO9)) JA7 (3E (LO9))
Język francuski
Ewa Oniszczuk-Odorska
2
JF1 (3A (LO9)) JF1 (3B (LO9)) JF1 (3C (LO9)) JF1 (3E (LO9))
Fizyka
Bożena Łoś-Nowak
203
gr. 1
Informatyka
Małgorzata Kiełbasa
202
gr. 2
Język niemiecki
Xymena Sileńska-Foltyn
106
JN2 (3A (LO9)) JN2 (3B (LO9)) JN2 (3C (LO9)) JN2 (3E (LO9))
Język niemiecki
Jolanta Kulesza
101
JN3 (3A (LO9)) JN3 (3B (LO9)) JN3 (3C (LO9)) JN3 (3E (LO9))
Język niemiecki
Renata Zielińska
208
JN4 (3A (LO9)) JN4 (3B (LO9)) JN4 (3C (LO9)) JN4 (3E (LO9))
Język niemiecki
Stefan Sommer
103
JN7 (3A (LO9)) JN7 (3B (LO9)) JN7 (3C (LO9)) JN7 (3E (LO9))
Język niemiecki
Agnieszka Rojewska
11
JN6 (3A (LO9)) JN6 (3B (LO9)) JN6 (3C (LO9)) JN6 (3E (LO9))
Język angielski
Maciej Wasielewski
14
JA1 (3A (LO9)) JA1 (3B (LO9)) JA1 (3E (LO9))
Język francuski
Magdalena Narloch
2
JF2 (3A (LO9)) JF2 (3B (LO9)) JF2 (3C (LO9)) JF2 (3E (LO9))
Wychowanie fizyczne
Kamila Niedzielska
Brak sali
DZ (3A (LO9)) DZ (3E (LO9))
4
10:00 - 10:45
Wychowanie fizyczne
Marcin Janiak
Brak sali
CH
Język niemiecki
Xymena Sileńska-Foltyn
101
JN1 (3A (LO9)) JN1 (3B (LO9)) JN1 (3C (LO9)) JN1 (3E (LO9))
Język angielski
Małgorzata Wenz
E
JA2 (3A (LO9)) JA2 (3B (LO9)) JA2 (3C (LO9)) JA2 (3E (LO9))
Język angielski
Anna Czapiewska
05
JA3 (3A (LO9)) JA3 (3B (LO9)) JA3 (3C (LO9)) JA3 (3E (LO9))
Język angielski
Dorota Komos
214
JA4 (3A (LO9)) JA4 (3B (LO9)) JA4 (3C (LO9)) JA4 (3E (LO9))
Język angielski
Jolanta Matuszczak
103
JA5 (3A (LO9)) JA5 (3B (LO9)) JA5 (3C (LO9)) JA5 (3E (LO9))
Język angielski
Paweł Twardy
210
JA6 (3A (LO9)) JA6 (3B (LO9)) JA6 (3C (LO9)) JA6 (3E (LO9))
Język angielski
Maciej Wasielewski
5
JA7 (3A (LO9)) JA7 (3B (LO9)) JA7 (3C (LO9)) JA7 (3E (LO9))
Język francuski
Ewa Oniszczuk-Odorska
2
JF1 (3A (LO9)) JF1 (3B (LO9)) JF1 (3C (LO9)) JF1 (3E (LO9))
Informatyka
Małgorzata Kiełbasa
202
gr. 1
Fizyka
Bożena Łoś-Nowak
203
gr. 2
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą
Małgorzata Kiełbasa
202
3A (LO9)
Religia
Maria Jagiełłowicz
13
Religia (3A (LO9)) Religia (3C (LO9))
5
10:55 - 11:40
Język polski
Dorota Madoń-Stankiewicz
102
3A (LO9)
Język niemiecki
Xymena Sileńska-Foltyn
101
JN2 (3A (LO9)) JN2 (3B (LO9)) JN2 (3C (LO9)) JN2 (3E (LO9))
Język niemiecki
Jolanta Kulesza
E
JN3 (3A (LO9)) JN3 (3B (LO9)) JN3 (3C (LO9)) JN3 (3E (LO9))
Język niemiecki
Renata Zielińska
206
JN4 (3A (LO9)) JN4 (3B (LO9)) JN4 (3C (LO9)) JN4 (3E (LO9))
Język niemiecki
Stefan Sommer
103
JN7 (3A (LO9)) JN7 (3B (LO9)) JN7 (3C (LO9)) JN7 (3E (LO9))
Język niemiecki
Agnieszka Rojewska
11
JN6 (3A (LO9)) JN6 (3B (LO9)) JN6 (3C (LO9)) JN6 (3E (LO9))
Język angielski
Maciej Wasielewski
5
JA1 (3A (LO9)) JA1 (3B (LO9)) JA1 (3E (LO9))
Język francuski
Magdalena Narloch
2
JF2 (3A (LO9)) JF2 (3B (LO9)) JF2 (3C (LO9)) JF2 (3E (LO9))
Informatyka
Małgorzata Kiełbasa
202
gr. 1
Fizyka
Bożena Łoś-Nowak
203
gr. 2
Matematyka
Mirosław Przeworski
209
3A (LO9)
Język polski
Dorota Madoń-Stankiewicz
102
3A (LO9)
6
12:00 - 12:45
Fizyka
Bożena Łoś-Nowak
203
3A (LO9)
Język polski
Dorota Madoń-Stankiewicz
102
3A (LO9)
Religia
Maria Jagiełłowicz
3
Religia (3A (LO9)) Religia (3C (LO9))
Historia i społeczeństwo
Jerzy Pachlowski
209
3A (LO9)
Język niemiecki
Xymena Sileńska-Foltyn
11
JN1 (3A (LO9)) JN1 (3B (LO9)) JN1 (3C (LO9)) JN1 (3E (LO9))
Język angielski
Małgorzata Wenz
E
JA2 (3A (LO9)) JA2 (3B (LO9)) JA2 (3C (LO9)) JA2 (3E (LO9))
Język angielski
Anna Czapiewska
210
JA3 (3A (LO9)) JA3 (3B (LO9)) JA3 (3C (LO9)) JA3 (3E (LO9))
Język angielski
Dorota Komos
214
JA4 (3A (LO9)) JA4 (3B (LO9)) JA4 (3C (LO9)) JA4 (3E (LO9))
Język angielski
Jolanta Matuszczak
103
JA5 (3A (LO9)) JA5 (3B (LO9)) JA5 (3C (LO9)) JA5 (3E (LO9))
Język angielski
Paweł Twardy
203
JA6 (3A (LO9)) JA6 (3B (LO9)) JA6 (3C (LO9)) JA6 (3E (LO9))
Język angielski
Maciej Wasielewski
5
JA7 (3A (LO9)) JA7 (3B (LO9)) JA7 (3C (LO9)) JA7 (3E (LO9))
Język francuski
Ewa Oniszczuk-Odorska
2
JF1 (3A (LO9)) JF1 (3B (LO9)) JF1 (3C (LO9)) JF1 (3E (LO9))
7
12:55 - 13:40
Fizyka
Bożena Łoś-Nowak
203
3A (LO9)
Język polski
Dorota Madoń-Stankiewicz
102
3A (LO9)
Matematyka
Mirosław Przeworski
209
3A (LO9)
Język niemiecki
Xymena Sileńska-Foltyn
11
JN1 (3A (LO9)) JN1 (3B (LO9)) JN1 (3C (LO9)) JN1 (3E (LO9))
Język angielski
Małgorzata Wenz
E
JA2 (3A (LO9)) JA2 (3B (LO9)) JA2 (3C (LO9)) JA2 (3E (LO9))
Język angielski
Anna Czapiewska
210
JA3 (3A (LO9)) JA3 (3B (LO9)) JA3 (3C (LO9)) JA3 (3E (LO9))
Język angielski
Dorota Komos
214
JA4 (3A (LO9)) JA4 (3B (LO9)) JA4 (3C (LO9)) JA4 (3E (LO9))
Język angielski
Jolanta Matuszczak
103
JA5 (3A (LO9)) JA5 (3B (LO9)) JA5 (3C (LO9)) JA5 (3E (LO9))
Język angielski
Paweł Twardy
106
JA6 (3A (LO9)) JA6 (3B (LO9)) JA6 (3C (LO9)) JA6 (3E (LO9))
Język angielski
Maciej Wasielewski
5
JA7 (3A (LO9)) JA7 (3B (LO9)) JA7 (3C (LO9)) JA7 (3E (LO9))
Język francuski
Ewa Oniszczuk-Odorska
2
JF1 (3A (LO9)) JF1 (3B (LO9)) JF1 (3C (LO9)) JF1 (3E (LO9))
Matematyka
Mirosław Przeworski
209
3A (LO9)
8
13:50 - 14:35
Wychowanie fizyczne
Kamila Niedzielska
Brak sali
DZ (3A (LO9)) DZ (3E (LO9))
-
-
Język niemiecki
Xymena Sileńska-Foltyn
11
JN1 (3A (LO9)) JN1 (3B (LO9)) JN1 (3C (LO9)) JN1 (3E (LO9))
Język angielski
Małgorzata Wenz
E
JA2 (3A (LO9)) JA2 (3B (LO9)) JA2 (3C (LO9)) JA2 (3E (LO9))
Język angielski
Anna Czapiewska
210
JA3 (3A (LO9)) JA3 (3B (LO9)) JA3 (3C (LO9)) JA3 (3E (LO9))
Język angielski
Dorota Komos
214
JA4 (3A (LO9)) JA4 (3B (LO9)) JA4 (3C (LO9)) JA4 (3E (LO9))
Język angielski
Jolanta Matuszczak
103
JA5 (3A (LO9)) JA5 (3B (LO9)) JA5 (3C (LO9)) JA5 (3E (LO9))
Język angielski
Paweł Twardy
106
JA6 (3A (LO9)) JA6 (3B (LO9)) JA6 (3C (LO9)) JA6 (3E (LO9))
Język angielski
Maciej Wasielewski
5
JA7 (3A (LO9)) JA7 (3B (LO9)) JA7 (3C (LO9)) JA7 (3E (LO9))
Język francuski
Ewa Oniszczuk-Odorska
2
JF1 (3A (LO9)) JF1 (3B (LO9)) JF1 (3C (LO9)) JF1 (3E (LO9))
Matematyka
Mirosław Przeworski
209
3A (LO9)
9
14:45 - 15:30
-
-
-
Informatyka
Małgorzata Kiełbasa
202
gr. 2
Wychowanie fizyczne
Marcin Janiak
Brak sali
CH
10
15:35 - 16:20
-
-
-
-
Wychowanie fizyczne
Marcin Janiak
Brak sali
CH